Unikatowa propozycja na rynku nieruchomości w Krakowie.

Foothills house APARTAMENTY ZAMOYSKIEGO 44.

Jest to doskonała oferta dla osób poszukujących nowoczesnych, eleganckich mieszkań chcących jednocześnie żyć w bezpośrednim kontakcie z przyrodą. Aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby nabywców, mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby każdy znalazł wymarzony dom dla siebie i swojej rodziny.

Inwestycja obejmuje 25 apartamentów o powierzchniach od 39 m2 do 82 m2, dwa poziomy parkingu podziemnego, komórki lokatorskie, w strefie parteru lokale użytkowe.

Znakomita lokalizacja w spokojnej dzielnicy mieszkalnej Stare Podgórze, pomiędzy ulicą Kalwaryjską a Parkiem Bednarskiego w pobliżu Rynku Podgórskiego oraz Bulwarów Wiślanych. 10 minut spacerem przez Kładkę Bernatką i znajdujemy się w tętniącej życiem dzielnicy Kazimierz z jej niezliczonymi restauracjami i barami. W pobliżu znajduje się węzeł komunikacyjny Rondo Mateczne. Rynek Główny to zaledwie 10 minut samochodem lub tramwajem podobnie jak dwa centra handlowe: Galeria Kazimierz oraz Bonarka.

Zamoyskiego to Idealne miejsce do życia lub inwestycji mieszkaniowej, a rewitalizacja Parku Bednarskiego, która zakończy się w roku 2019 zdecydowanie podniesie prestiż dzielnicy. Pojawi się restauracja z tarasem widokowym oraz scena kina letniego jak również nowe place zabaw oraz ogólnodostępna siłownia.

Apartamentowiec w trakcie budowy, koniec inwestycji przewidziany na połowę 2020 roku.